Hakkımızda

Hakkımızda

Temelleri İsmail KARADUMAN tarafından atılan firmamız 1967 yılında Bağlantı Elemanları sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 1996 yılında kurumsal kimliğini oluşturan firmamız UĞUR VİDA SAN. İTH. İHR. LTD. ŞTİ’ nin kuruluşuyla teknolojik ve altyapı çalışmalarımıza hız katıp gelişimine devam etmiştir. 2002 yılında İSTANBUL İKİTELLİ ORG. SAN. bölgesinde kurulan fabrikasında gelişimine hız kazandıran firmamız yeni yatırımlarıyla büyümeye ve üretmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Güvenilir ve sağlam ürünler geliştirirken buna paralel olarak üstün müşteri hizmetleri sunmak.güçlü marka pozisyonumuzu korumak ve geliştirmek. Ürün ve hizmetlerimizin çeşitliliğinin artışını sağlamak ve bunu yaygınlaştırmak, Uğur Vida olarak doğruluk ve şeffaflık prensiplerimizden ödün vermemektir.

Misyonumuz

Kurulduğumuz günden bu yana civata dünyasındaki yenilikleri uzmanlaşmış kadromuzla piyasaya sunmak ve üretim çalışmalarımızı çağa uygun teknoloji ile gerçekleştirmektir.

Kalite Politikamız

Müşteri taleplerini dikkate alarak değerlendirip iyileştirici faaliyetlerde bulunmak ve müşteri memnuniyetini artırmak. Bilgi beceri, yeterlilik,deneyim, ve girişimciliğimizle, ürün hizmetlerimizi toplumun kullanımına sunmak.